CRAFT

CRAFT Hakkında

Reis Makina’ nın sektöre kazandırdığı en önemli markalardan olan Craft; alanında dünyanın en büyük üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları ve geliştirmeler yapılmasıyla yüksek kalite standartlarında bir marka olarak oluşturulmuştur. Piyasa ihtiyaçlarına göre kendini geliştirerek sektöre katkı sağlayan ve çözüm üreten Craft markasında sektörel temas hep güçlü tutulmakta, kullanıcıların talep ve önerileri marka çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Dünya çapında önemli üreticilerin yanı sıra yerli üreticilerle de ortak projeler yürütülerek yerli üretime de destek sağlanan marka bünyesindeki birçok yerli ürün, Reis Makina’ nın güçlü satış ağı ve sektör tecrübesi ile iç piyasada daha geniş noktalara erişebilmekte ve dış piyasaya da pazarlanarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Geniş servis ağı ile tezgâh kullanıcılarını satış sonrasında da yalnız bırakmayan Reis Makina, bölge servisleri ve bölge servislerini destekleyen güçlü merkez servis yapısıyla Craft markasının sektörde emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlamakta, Türkiye’nin her yerine özenle hizmet vermektedir. Yüklü yedek parça stoku ile çalışan, konusunda uzman kadrosuyla serviste güven sağlayan Reis Servis ile birlikte satış sonrası hizmet kalitesi en yüksek markalardan biri olan Craft, satış hacmiyle birlikte servis hizmetini de genişletmeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Reis Makina Craft markası ile birlikte sektör yatırımlarını geçmiş yıllara göre önemli ölçüde arttırarak alanındaki büyümesini de hızlandırmıştır. Takım tezgâhları sektörü yatırımlarına devam ederek sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen Reis Makina, üretimin olduğu her alana ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam edecektir.