Uni-T Elektrik Ölçüm Aletleri

Paylaş:

Hırdavat sektörüne sunduğu kaliteli markalarla kalitenin yapı merkezi konumunda olan Reis Makina, uygun fiyat yüksek performans sağlayan Uni-T markası ile kullanıcıların en büyük iş ortağı olmaya devam etmektedir. Çağımızın en önemli gerekliliği olan zaman tasarrufu açısından ürün çeşitliliği, kalitesi ve dünya genelindeki bilinirliliğiyle elektrik işlerinde kullanıcılara kılavuz olarak zamanı doğru kullanmaya yönlendirmektedir.

Gerek tasarım gerek teknik kapasitesiyle kullanıcılara güven veren Uni-T markası CE, RoHS gibi yüksek kalite gerektiren sertifikalarla kalitesini kanıtlamıştır. Özellikle elektrik işlerinde gerçekleşen iş kazalarına karşı ekstra korumalı ürünleriyle elektriksel iş kazalarının önüne geçmektedir. Çağımızda dünya genelinde yaşanan rekabet yarışından kaynaklı fiyat düşürmek için kalitesiz ve düşük güvenlikli ürünlerin üretildiği dünyamızda, Uni-T markası yatırım ve AR-GE çalışmalarını tamamen güvenlik ön planda olacak şekilde devam ettirmektedir. Ayrıca bu kullanıcı dostu çalışmalarını yaparken fiyat olarak da rekabetçi fiyatlar oluşturmaktadır.

2018 yılında ürün gamımıza kattığımız yeni modelleriyle Uni-T markası altındaki ürün çeşitliliği A’dan Z’ye bir elektrik teknisyeninde bulunabilecek tüm ürünlere hitap etmektedir. Ayrıca çevresel ölçümler için HVAC teknisyenleri, doğaseverler, otomobil teknisyenleri, doğalgaz teknisyenleri için ihtiyaçları olan tüm ürünler mevcuttur.

Dijital multimetreler, Dijital pensampermetreler, İnfrared sıcaklık ölçerler, Voltaj test kalemleri, Işık ölçerler, Nem ölçerler, Priz test cihazları, Devir ölçerler, Dijital lastik basıncı ölçerler, Telefon hattı test cihazları, Rüzgar-Ses Ölçerler, Basınç ölçerler, Vibrasyon test cihazları, Karbonmonoksit ölçüm cihazları, Kaçak akım ölçerler, Karbondioksit ölçerler, Duvar tarama cihazları ile tüm usta ve teknisyenlerimizin Reis Makina güvencesiyle en önemli iş ortağı olmaya devam etmekteyiz.