Topçular Hırdavat A.Ş.

Paylaş:

Değerli Müşterimiz;

Uzun yıllardır Nalburiye-Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren Topçular Hırdavat A.Ş firmamız 01.01.2018 tarihinden itibaren, yine sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ürünlerin üretilmesi konusunda bir çalışma başlatacaktır. Bilahere, siz saygıdeğer müşterilerimize üretim çalışmaları hakkında bilgi verilecektir.

Bu noktada, Topçu ailesinin yurtiçi üretim faaliyetleri Topçular firmamız, tüm satış ve pazarlama faaliyetleri ise 01.01.2018 tarihinden itibaren Reis Makina Tic. ve San. A.Ş firmamız üzerinden yürütülecektir.
 

Reis Makina; hali hazırda Topçular ürün kataloğunda yer alan ürünleri Reis Makina Kırmızı Katalog olarak piyasaya arz edecek olup, mevcut Reis Makina kataloğundaki ürünleri Reis Makina Mavi Katalog olarak piyasamıza sunmaya devam edecektir.

Mavi ve Kırmızı kataloglarımız her yıl olduğu gibi bölge satış temsilcilerimiz ve müşteri temsilcilerimiz vasıtalarıyla Ocak ayı içerisinde siz değerli Reisshop bayilerimize ulaştırılacaktır. Reisshop bayimiz olmayan yalnızca Topçular Hırdavat A.Ş ile daha önceki yıllarda çalışan bayilerimize Reis Makina Kırmızı Katalog ayrıca gönderilecektir.

Bu yeniden yapılanma sürecinin gerek grubumuz, gerekse müşterilerimiz için hayırlara vesile olmasını ve 2018’in ülkemiz, milletimiz ve coğrafyamız için huzur ve barış yılı olmasını temenni eder, bu vesileyle tüm iş ortaklarımıza, değerli müşterilerimize sağlık ve huzur içerisinde bereketli bir yıl dileriz.

Saygılarımızla;
Reis Makina Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi