Reis Shop Bayileri Antalya'da Bir Araya Geldi

Paylaş:

Antalya’nın Alanya İlçesindeki Adenya Hotel’de bir araya gelen Reis Shop bayileri, gelecek dönemle ilgili toplantılar ve yıl sonu hedefleri ile ilgili çalışmalar yaptı. 5 gün süren etkinliğe yoğun ilgi gösteren Reis Shop bayileri, aileleri ile birlikte eğlenceli ve keyifli günler geçirdiler.

 

Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, Genel Müdür Dr. Selim Temurci ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de hazır bulunduğu tatil programına, 500’ü aşkın Reis Shop bayisi katılım gösterdi. Eğlence amaçlı etkinliklerin de düzenlendiği program içerisinde; futbol, voleybol, halat çekme, su topu, masa tenisi, dart ve havalı tüfek yarışmaları, misafirlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Gala gecesinde, yarışmalarda başarı gösteren bayilere madalyaları, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, takdim edildi.

“Kendilerini yenileyemeyen kurumlar, bir süre sonra sahiplerini yenilerler”

Programın 4. günü düzenlenen gala gecesinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, bu etkinliğin, eğlenme ve dinlenmenin yanında aralarında güzel bir kaynaşmaya da vesile olduğunu aktarırken, bayilerini iş ortakları olarak gördüklerini, birbirlerini tamamlayan bir gövdenin unsurları olduklarını belirtti.

Topçu sözlerine şöyle devam etti: “ Siz değerli iş ortaklarımızla iletişim ve bağımızı sürekli iyileştirmek gayreti içerisindeyiz. Gerek bölge temsilcilerimiz gerekse ürün temsilcilerimiz, sizlerin ihtiyaç ve isteklerini her zaman dinlemeye hazırlar. Bu nedenle sizlerden beklentimiz, her ne olursa olsun, bizimle ilgili bir ihtiyaç, talep ve istek olduğunda bize ulaşmanızdır. Elbette, bizler de sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet için sürekli çalışıyoruz ve her zaman daha verimli, hızlı ve esnek bir çalışma ortamı oluşturma gayreti içinde olmaya devam edeceğiz. Sizler ise piyasanın tam merkezindesiniz. Sizin geri dönüşleriniz bu nedenle bizim için her zaman çok değerlidir. Bizim en çok önem verdiğimiz konu, sizlerle "kazan kazan" prensibi ile çalışma ve işbirliği içerisinde olmaktır. Onun için sizlerin de günün şartlarına uygun olarak verimli ve  kârlı bir şekilde çalışmanız, öncelikli prensibiniz olmalıdır. Artık, ekmek Aslan'ın ağzında. Her geçen gün piyasalar daha rekabetçi hale geliyor. Böylesi bir ortam, hepimizin yenilikçi bir anlayış içerisinde olmamızı gerekli kılıyor. Benim çok sevdiğim bir söz var. O da şudur: “Kendilerini yenileyemeyen kurumlar, bir süre sonra sahiplerini yenilerler.”

 

“Artık bir ürünü talep etmek bir tık uzağımızda”

Günün gereksinimlerinde, yeni strateji ve yeni düşünceler ışığında sürekli bir gelişmenin olması gerekliliğini savunan Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu: “Rekabeti de sadece içeriden beklemeyelim. Artık bir ürünü talep etmek bir tık uzağımızda. Buna karşın, bizim önceliğimiz hizmet ve kalitemizi en üst düzeye çekmek olmalı, bizim önceliğimiz esnekliğimiz olmalı, müşteri odaklı çalışma prensibimiz olmalıdır.. Sürekli araştıralım, sürekli günümüzün bilgi teknolojilerini azami bir şekilde kullanmaya çalışalım. Globalleşen bir dünyada kendimizi geliştirmek en önemli hazinemiz olacaktır.” diyerek sözlerine son verdi.