Paylaş:

Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Sn. Selim TEMURCİ bugün itibarı ile görevinden ayrılmıştır. Yerine; hâlihazırda Genel Müdür Yardımcımız olan Başar DEMİRCAN Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak atanmıştır.

Yaklaşık olarak çeyrek asırdır çalıştığı Firmamızda bir çok başarılara imza atan Sn Selim beye, yeni hayatında başarılar dileriz.Görevden ayrılması nedeni ile siz değerli paydaşlarımıza yönelik kaleme aldığı veda yazısını aşağıda bilgilerinize sunar, hayırlı işler dileriz.

 

 

Saygıdeğer Müşterilerimiz, Kıymetli Dostlar, Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Her insanın hayatında önemli dönüm noktaları vardır. Benim yaşamımda da Karaköy’de 1997 yılında başladığım Reis Makina ile yolculuk; yıllar içerisinde sadece profesyonel bir iş yaşamına değil, Kurumuyla kendisini özdeşleştiren bir yapıya dönüştü. Değişen, gelişen ve zamanın ruhunu yakalamak için çaba sarf eden böyle bir Kurumun mensubu olmaktan her daim şeref duydum.

Şimdi benim için yeni bir dönem başlıyor. 22 yılı aşan Reis Makina serüvenimi bugün noktalıyorum. Elbette bu satırları yazmak kolay değil benim için, içim buruk.  Ancak şuna inanıyor ve biliyorum ki; Türkiye’nin her bir noktasında sadece müşterilerimiz değil, dostlarımız, dert ortaklarımız var artık. Bu vesileyle; Reis Makina’nın siz değerli müşterilerine bizlere olan güveniniz, desteğiniz ve dostluğunuz için sonsuz müteşekkir olduğumu ifade etmek istiyorum. Nerede olursak olalım, her daim gururla içinizden biri olmaya devam edeceğim. 

Topçu ailesinin Cumhuriyet tarihimizle eş ticari geçmişi, bize büyük deneyimler kazandırdı.  Reis Makina’nın sadece bir işletme değil, ticarette; ahlakın, doğruluğun, saygınlığın ve kalitenin merkezi olmasında emeği olan başta ahirete irtihal etmiş Hacı Amcalarımızı rahmetle anıyor, hayatta olan büyüklerimize ve Yönetim Kurulumuza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

Ve benim çalışma arkadaşlarım... Türkiye çok zor süreçlerden geçerken; onlar bizim için sadece bir çalışan değil, Reis Makina’yı kendilerinden bir parça olarak gören vefakâr yol arkadaşlarımdı. Huzurlarınızda her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur dolu bir gelecek diliyorum.

Başarı; varış noktası bilinmeyen uzun bir yolculuktur. Benden sonra Genel Müdür olarak bayrağı taşıyacak olan değerli kardeşim Başar Demircan’a sonsuz başarılar diliyorum. Reis Makina’yı sadece yurtdışı distribütörlükler anlamında değil, satış ve pazarlamada, üretimde ve ihracatta da çok daha iyi noktalara taşıyacaklarına olan inancımı ifade etmek istiyorum.

Her son, yeni bir başlangıcın ilk adımıdır. Ülkemiz ve milletimiz için hayallerimizin peşinden gitmeye karar verdim ve bugün itibariyle Reis Makina Yönetim Kurulu üyeliğinden ve Genel Müdürlük vazifemden istifa ediyorum.  Yeni bir yola çıkarken her birinizin duasına talibim. 

Sanayimizin gelişmesi ve ülkemizin kalkınması için yüzyıllık geçmişi olan Reis Makina’nın yeni başarı serüvenlerine, stratejik ortak olarak adlandırdığımız Reis Shop ve Reis Servislerimizle yelken açması en büyük dileğimdir. Bu duygularla sektörümüzün kıymetli temsilcilerine, tüm paydaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza veda ediyor; saygı ve hürmetlerimi arz ediyorum.

Selim Temurci