Reis Akademi Tarafından Mart Ayında Çeşitli Firmalara Tanıtım Ziyaretleri Gerçekleştirildi.

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan Makita Elektrikli El Aletleri tanıtım ekibi, son kullanıcı ve bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu seferki durakları; İstanbul Tuzla’ da  bulunan Turkcell Veri Merkezi-Metis Teknoloji Atölyesi, Sakarya Pamukova’da bulunanBetra Prefabrike Fabrikası ve Sakarya Hendek’te bulunan Zeman Çelik Fabrikası oldu.

Metis Teknoloji,haberleşme ve medya başta olmak üzere pek çok sektördeki firmalara elektronik alt yapı uygulamaları sağlamakta olan bir firmadır.Bu firmada Makita’nın özellikle 4131 metal kesim aleti, 8406C ağır hizmet matkabı ve delici panç  aksesuarlarının  uygulamalı tanıtımı yapıldı. Deneme amaçlı ürünler bırakıldı.

Betra Prefabrike, Türkiye’nin tek, Dünya’da ise sayılı tren hatları beton travers üreticilerinden biridir. Bu firmada Makita’nın çeşitli akülü ve elektrikli avuç taşlama modellerinin uygulamalı tanıtımı yapıldı. Oerlikon Kaynak Makinaları grubunda yer alan plazma kesme cihazı hakkında bilgiler verildi.

Zeman Çelik, Alman Zeman Holding’in Türk Alfaçelik ortaklığında kurulmuş,Türkiye’nin en önemli, Dünya’da ise sayılı, endüstriyel özel tasarım ağır çelik konstrüksiyon üreticilerinden biridir. Bu firmada Makita’nın GD0801C ve GD0811C model ağır hizmet kalıp taşlama aletlerinin uygulamalı tanıtımı yapıldı.

Ziyaretler sırasında firma yetkilileri, fabrikalarında gerçekleştirilen tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinden duydukları memnuniyetleri ifade ettiler.

Ayrıca, Reisshop ailemize yeni katılan Şekerpınar-Tuzla bayimiz Uzay Teknik firması personellerine de firmamız teşhir salonunda eğitim ve tanıtım faaliyeti gerçekleştirildi.

Reis Akademi Tanıtım Ekibi’miz, gelecek aylarda da bu tür faaliyetlerine devam edecektir.