Reis Akademi Tanıtım Ekibi Temmuz Ayı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları, İstanbul, Konya, Aksaray ve Karaman’daki çeşitli Reisshoplar  ve son kullanıcılar oldu.

İstanbul’da, yeni bayimiz olan Beylikdüzü’ndeki GMA Yapı Firması’nın açılış etkinliğinde yer aldık. Çeşitli inşaat, mimarlık ve iç dekorasyon firmalarının yönetici ve ustalarının katılımı ile gerçekleştirilen açılışta, yeni tanıtım aracımız ve 2018 yılı yeni Makita Elektrikli El Aletleri modellerimizin tanıtımını gerçekleştirdik. 

Ayrıca, İstanbul Tuzla’da bulunan Genç Rondela Fabrikası ziyaretini gerçekleştirdik. Bu ziyaretimizde Makita’nın 2107FK model elektrikli portatif metal kesici şerit testeresini uygulamalı olarak tanıttık.

İstanbul’da son olarak; çeşitli bayi ziyaretleri, teşhir düzenleme çalışmaları ve Karaköy’de çeşitli tanıtım etkinlikleri gerçekleştirdik. Bu tür çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerden gelecek tanıtım etkinliği ve stant düzenleme taleplerine de en hızlı şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Konya’da, yeni açılan bayimiz Yedikat Yapı Market firması’nın mağaza açılışında tanıtım etkinliğimizi gerçekleştirdik. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz raf düzenleme çalışması akabinde 17 Temmuz 2018 tarihinde, Konya İli sanayi ve ticaret camiasının ileri gelenlerinin katılımı ile gerçekleştirilen açılışta, yeni tanıtım aracımız ve 2018 yılı yeni Makita Elektrikli El Aletleri modellerimizin tanıtımını gerçekleştirdik.

Son kullanıcı ziyaretleri kapsamındaAksaray İlimizde MYSILO Fabrikası ve Karaman İlimizde de Anı Bisküvileri Fabrikası’nı ziyaret ettik.

Bu ziyaretlerimizde firma yetkilileri ile genel piyasa değerlendirmeleri, karşılıklı işbirliğinin geliştirilmesi için yapılması gerekenler ile yeni demo aracımızın tanıtımı yapıldı. Araç içerisinde yer alan yeni ürünler hakkında bilgiler verildi.

Yeni tanıtım aracımızın iç ve dış düzenlemeleri tamamlanmış olup, başta Makita ve Makita Aksesuar çeşitleri olmak üzere;Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir. Tanıtım aracımızın haricinde hali hazırda tamamlanmış bulunan teşhir alanı ekipmanlarımız ile siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızda planlı ve organize tanıtım etkinlikleri düzenlenmeye başlanmıştır.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırtılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir. Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.