Reis Akademi Tanıtım Ekibi Şubat Ayı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan Makita Elektrikli El Aletleri tanıtım ekibi, son kullanıcı ve bayilerine yönelik tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu seferki durakları İstanbul Tuzla’da  bulunan Gencer Kasa ve İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Elopar Türkiye firmalarıoldu.

Gencer Kasa, başta Ülker Grubu olmak üzere, özellikle gıda endüstrisindeki firmaların soğuk zincir taşıma araçlarının iç düzenlemelerini ve kapalı kasa uygulamalarını yapmaktadır. Bu firmada Makita’nın özellikle metal işleme ve montaj aletleri tanıtıldı. Deneme amaçlı ürünler bırakıldı.

Elopar Türkiye, Türkiye ve civar ülkelerdeki otomotiv kablolama sistemlerini imal eden yan sanayi firmaları için kablolama masaları imal eden bir firmadır. Bu firmada da Makita’nın özellikle tork kontrollü akülü aletlerinin uygulamalı tanıtımı yapıldı. Demo amaçlı ürünler bırakıldı. Bırakılan ürünlerden seçtikleri bazı modeller için alım kararı verdiler. Bir Makita kullanıcısı olan firmada ayrıca, kullanmakta oldukları diğer Makita ürünlerinin muadilleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyaret sırasında firma yetkilileri, fabrikalarında gerçekleştirilen tanıtım ve bilgilendirme faaliyetinden  duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Reis Akademi Tanıtım Ekibi’miz, gelecek aylarda da bu tür tanıtım ziyaretlerine devam edecektir.

#