Reis Akademi Tanıtım Ekibi Nisan Ayı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan Makita Elektrikli El Aletleri tanıtım ekibi, son kullanıcı ve bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu seferki durakları, Kocaeli’de;  Turkcell Veri Merkezi Metis Teknoloji şantiyesi, İstanbul’da Kartur Yapı firması oldu.

Metis Teknoloji;haberleşme ve medya başta olmak üzere pek çok sektördeki firmalara elektronik alt yapı uygulamaları sağlamakta olan bir firmadır.Bu firmada Makita’nın 8406C model ağır hizmet matkabı ve delici panç aksesuarlarının uygulamalı personel eğitimi gerçekleştirildi.

Kartur Yapı; alt yapı, park ve bahçe peyzaj uygulamaları yapmakta olan bir firma olup, Makita’nın EK8100WS model benzinli kesim motoru, uygulamalı olarak tanıtıldı.

Ziyaretler sırasında firma yetkilileri, şantiyelerinde gerçekleştirilen tanıtım ve eğitim faaliyetlerinden duydukları memnuniyetleri ifade ettiler.

Ayrıca  Çorlu, Gebze ve İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan çeşitli Reisshop bayilerimiz ziyaret edilerek, yeni tanıtım ekibimiz ve uygulama çalışmalarımız hakkında kendileri bilgilendirildi.

Reis Akademi Tanıtım Ekibi’miz, gelecek aylarda da bu tür faaliyetlerine devam edecektir.