Reis Akademi Tanıtım Ekibi Haziran Ayı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan Makita Elektrikli El Aletleri tanıtım ekibi, bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları, Diyarbakır ve İstanbul’daki çeşitli Reisshoplar oldu.

Diyarbakır’da, yeni açılan bayimiz Megasan firması’nın mağaza kurulumunu gerçekleştirdik. Firma sahibi Seyfettin Bey,  İstanbul merkezimizde gerçekleştirdiğimiz bir haftalık eğitim akabinde firmasını haziran ayı başı itibariyle açmış olup, kendisine bol kazançlar dileriz.

İstanbul’da ise 13 bayimizi ziyaret ettik. Bunlar, Tuzla’da Yapısan, Şekerciler ve Özdur Cıvata, Kartal’da Olgun Civata ve Koçtaş, Perşembe Pazarı’nda Gedik Hırdavat, Doğuş Hırdavat, Altunel Hırdavat, Fatsa Dış Ticaret, Derya Makine, Mislioğlu ve Beylikdüzü’nde GMA Yapı firmalarıdır.

Yeni bayimiz olan Beylikdüzü’ndeki GMA Yapı firması’nda da kurulacak yeni mağaza düzeni ve işbirliği imkanları üzerine bir toplantı gerçekleştirildi.

Bu ziyaretlerimizde firma yetkilileri ile genel piyasa değerlendirmeleri, karşılıklı işbirliğinin geliştirilmesi için yapılması gerekenler ile yeni demo aracımızın tanıtımı yapıldı. Araç içerisinde yer alan yeni ürünler hakkında bilgi verildi.

Yeni tanıtım aracımızın iç ve dış düzenlemelerinin tamamlanmış olup, başta Makita ve Makita Aksesuar çeşitleri olmak üzere;Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir. Tanıtım aracımızın haricinde hali hazırda tamamlanmış bulunan teşhir alanı ekipmanlarımız ile siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızda planlı ve organize tanıtım etkinlikleri düzenlenmeye başlanmıştır.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırtılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.