Reis Akademi Son Kullanıcı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları, Kocaeli’ndeki Bekaert ve Toksel Makine firmaları oldu.

Bu ziyaretlerimizde, yeni tanıtım aracımızdaki ürünleri tanıttık. Bekaert firması’nda Makita DSC191RFE model akülü demir kesme aletini ve Toksel Makine’de Makita 4131 model metal kesim testeresini uygulamalı olarak tanıttık.

Bekaert, 138 yıllık bir Belçika firması olup, başta otomotiv lastik sektörü için çelik kord teli üretimi olmak üzere çeşitli sanayi alanları için endüstriyel çelik filtre ve membran üretimi yapmaktadır.

Toksel Makine ise 46 yıllık bir Türk firması olup, tekstil, gıda, kablo ve son olarak mermer işleme makinaları üretimi ile uğraşmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü için kablo üretimi de yapmıştır.

Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda, firmanız adına; son kullanıcı tanıtım etkinlikleri düzenlemeye hazırız.

Yeni tanıtım aracımızın iç ve dış düzenlemeleri tamamlanmış olup, başta Makita ve Makita Aksesuar çeşitleri olmak üzere;Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir.

Tanıtım aracımızın haricinde, hâlihazırda tamamlanmış bulunan teşhir salonumuz ile siz değerli bayilerimize ve son kullanıcılarımıza, planlı ve organize tanıtım etkinlikleri de düzenlenmeye başlanmıştır.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.