Reis Akademi Mayıs Ziyaretleri

Paylaş:

Bu seferki durakları Sakarya’da Elpim, Manisa’da  Manisa Endüstri(Reisshoplar), Keskinoğlu Tavukçuluk ve Olgun Çelik, İzmir’de Zafer Civata, Hazer Makine, Sabit Teknik, Saraçoğlu Hırdavat, Beresit Makine, Bilgesan, İnanç Trafo, Sistemsan, MTS Kaynak, Güleryüz ve Gülistan(Reisshoplar), BMC, Katmerciler, TPI, Türkmex Çinko, İzdemir, Petkim ve Met Mühendislik, Mersin’de San-Tek, Yaşar ve Ce-mak  Hırdavat(Reisshoplar),Adana’da Altek Makine ve Amiral(Reisshoplar), Elazığ’da Hausport Yapı Market, Bingöl’de Hausport Yapı Market ve Gök Ticaret(Reisshoplar), İstanbul’da DencoHappel Klima Sanayi firmaları oldu.

Bu ziyaretler sırasında özellikle fabrikalardaki satınalma ve atölye personellerine Reis Makina’nın temsilciliğini yaptığı tüm ürün grupları ve uygulamalı tanıtım ve eğitim faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verildi.

Bu ziyaretlerden İzmir Demir Çelik Fabrikası’nda“Elektrikli El Aletleri Kullanım Kuralları” konulu eğitim,DencoHappel ve BMC Fabrikası’nda ürün tanıtımı gerçekleştirildi.

Ayrıca, bayilerimizde de Makita ile ilgili personel eğitimleri ve yeni model bilgilendirme toplantıları yapıldı. Bu kapsamda 4-6 Mayıs tarihleri arasında Sakarya bayimiz Elpim Yapı Market bünyesinde Marka Tanıtım Günleri etkinliği düzenledik.

Ziyaretler sırasında firma yetkilileri, kendilerine geniş ürün gamımızın tanıtımı ve genel bilgilendirme yapılmış olması ve eğitim verilmesinden duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdir.

Reis Akademi Tanıtım Ekibi’miz, gelecek aylarda da bu tür tanıtım ziyaretlerine devam edecektir.