Reis Akademi Haziran Ayı Son Kullanıcı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları; İstanbul’da TSP Tesis Yönetim Hizmetleri, KKC Marmaray Göktürk Şantiyesi, Çem-san Çelik, Tomay Dişli, Koza Park Rezidans, Akbatı Rezidans, Akaylar Enerji, Akkom Ofis Park, Kırşehir’de PETLAS, Şeker Fabrikası, Çemaş Döküm, Modelland Mobilya, Geyik İnşaat, Kırıkkale’de MKEK Hafif Silah Fabrikası ve Ağır Silah Fabrikası, Ankara’da Aselsan, Gülermak, Koluman, TKİ, TPAO, MAK Savunma, GÜRİŞ İnşaat, Altim Alüminyum, Park Kent Mobilyaları, TZOB Akman Otel oldu.

Firmamız yeni bir proje olarak; İstanbul genelindeki tüm büyük PLAZA, AVM, KOLEJ, ÜNİVERSİTE, HASTAHANE VE GÖSTERİ MERKEZLERİ İLE STADYUM’ları kapsayan bir çalışmayı da başlatmıştır. Bu kapsamda, adı geçen yapıların teknik müdürlüklerine gerçekleştirilecek ziyaretlerin, yıl sonuna kadar tamamlanması hedeflenmektedir. Akabinde aynı çalışma, Anadolu turları kapsamında da değerlendirilecektir.