Reis Akademi Eylül Ayı Son Kullanıcı Ziyaretleri

Paylaş:

Reis Makina bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara ve fabrikalara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları, Kocaeli’nde;  Gölcük Askeri Tersanesi ve Donanma Bakım Onarım Atölyeleri, Bursa’da Sirena Marine ve Karsan Fabrikaları oldu.

Ekibimiz bu ziyaretlerinde, yeni tanıtım aracımızdaki ürünleri tanıttı. Ziyaretçilerin beğendiği ürünleri satın alma sürecine yönlendirmek amacıyla gerekli çalışmalara başladı.

Sirena Marine: Kıraça Holding bünyesindeki firmalardan olan Sirena Marine, Orhangazi’de yerleşik bir fabrika olup, yat, raylı sistem ve savunma sanayi ürünleri üreten büyük bir kuruluştur.

Karsan: Yine Kıraça Holding bünyesindeki firmalardan bir diğeri olan Karsan, Bursa Akçalar Organize Sanayi Bölgesi’nde yerleşik bir fabrika olup, hem kendi adı ile hem de İtalyan ve Güney Kore menşeili markalar adına panelvan ve otobüs üretimi yapan büyük bir kuruluştur.

Yukarıda genel bilgilerini verdiğimiz tarzda, sizlerden de gelebilecek talepler doğrultusunda, firmanız adına; son kullanıcı tanıtım etkinlikleri düzenlemeye hazırız.

Yeni tanıtım aracımızın iç ve dış düzenlemeleri tamamlanmış olup, başta Makita ve Makita Aksesuar çeşitleri olmak üzere;Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir. Tanıtım aracımızın haricinde hâlihazırda tamamlanmış bulunan teşhir alanımız ile siz değerli bayilerimize ve son kullanıcılarımıza planlı ve organize tanıtım etkinlikleri de düzenlenmeye başlanmıştır.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.