Reis Akademi Bünyesinde Kurulan Yeni Teşhir Salonumuz Hizmete Açıldı

Paylaş:

Son kullanıcıların, ürünlerimizi inceleyebilmesi için gerekliliği hissedilen teşhir salonumuz, Samandıra’daki şirket merkezimizde ve Reis Akademi bünyesinde hizmete açıldı.

Başta Craft, Turcoboor, Virax, optimum marka metal işleme makinaları ve cihazları ile Oerlikon ve Welder marka kaynak makinaları ve ekipmanları, Kama By Reis ve Kipor marka jeneratörler ve motopomplar ile Biglift marka istifleme ve taşıma cihazları, Lavorwash ve Powerwash marka basınçlı yıkama ve yer otomatları ile Makita, Kasei, Berger, Kama By Reis marka bahçe aletleri, motorları ve ekipmanlarını bu salonda tüm değerli bayi ve son kullanıcılarımızın incelemesine sunuyoruz.

Bu salonda ayrıca; Makita marka Elektrikli aletleri ve aksesuarları ile Knipex, Maxpower ve Bessey marka el aletleri, Proxxon marka hobi cihazları ve aksesuarları ile Full marka takım çantaları, BeA ve Fini marka havalı aletleri ve makinaları ile Mastech, Sinometer , Uni-T ve Leica marka dijital ve mekanik ölçüm aletleri, Clipper ve Scheppach marka ahşap, taş işleme cihazları ile EDN ve Stark marka metal ve ahşap kesim testerelerini inceleyebilirsiniz.

Teşhir salonunda sergilenen özellikle büyük makinaları yerinde ve çalışırken inceleyebilmeniz için trifaze ve monofaze elektrik bağlantıları da hazırlanmıştır.

Salonda yer alan bankoda, ziyaretiniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli demo malzemeleri ve markalara ait katalog ve broşürler de sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz için lütfen ziyaretlerinizden önce firmamız ile iletişime geçerek randevu alınız.