Prexiso Yeni Ürünler

Paylaş:

Dünyanın önde gelen lazer ve optik ölçüm cihazları üreticisi olan Leica & Prexiso firmasıyla 2008 yılında başladığımız ölçüm cihazları serüvenimiz her geçen yıl hacmini ve ürün çeşitliliğini artırarak devam etmektedir. Piyasa arz talep dengesi gözetilerek kaliteli ve rekabetçi ürün segmentinde duyulan ihtiyaca binaen Prexiso marka ürün çeşitliliği artmaktadır.

Prexiso firması, Leica Geosystems firmasının kontrolünde profesyonel ve amatör kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek lazer metre, lazer nivo, optik nivo ve rotasyon lazerleri üretimi yapmaktadır.

Hali hazırda 50’den fazla farklı ürün çeşitliliğine sahip olan firma lazer metrelerinde Leica Disto M3i ana kartlarını kullanarak özgün tasarımlar yapmaktadır. Bu yıl içerisinde ürün çeşitliliğimize katılan P10, P20, P30, P40, P50 ve P60 model lazer metreleriyle muhtelif model çizgi lazerleri fiyat ve kalite olarak rakiplerine göre son derece rekabetçi durumdadır.

Mevcut kataloğumuzda 14 farklı ürün çeşidiyle yer alan Prexiso markası önümüzdeki yıl yaklaşık 40 farklı ürün çeşidiyle fiyat listemizde yer alacaktır.