Maxsafety Yeni Eldiven Çeşitlerimiz Stoklarda

Paylaş:

İş güvenlik sektöründe yüksek kalite, rasyonel fiyat ve stok avantajı ile her geçen yıl pazar payını artıran Maxsafety markası, yeni eldiven çeşitleri ile bayi ve son kullanıcılara hizmet etmeye devam ediyor.
 
Özellikle eldiven grubunda son bir yıldır piyasada açıkça gözlemlenen arz yetersizliği nedeniyle kullanıcıları, düşük kalite eldivenler yerine, daha nitelikli, teknik ve verimliği artıracak Maxsafety yeni eldiven çeşitlerine yönlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Birçok sanayi kuruluşunda üretimde yoğun kullanılan kesilmez eldiven çeşitlerimiz yağlı, ıslak ve kuru ortamlarda en az risk ile verimliliği en üst seviyeye taşıyacaktır.
 
Şu anda stoklarımızda PU (Poliüretan) Kaplı, Nitril Kaplı, PU ve Köpük Nitril Kaplı Kesilmez Eldiven Çeşitleri (Cut3 / Cut5) bulunmaktadır.
Bu ürünlere ilave olarak şu an belgelendirme sürecinde olan farklı teknik özelliklerdeki eldivenlerimiz önümüzdeki aylarda stoklara alınacaktır ve bu ürünler satışa hazır hale geldiğinde  siz değerli bayilerimize bilgilendirme yapılacaktır.
 
(Tüm Maxsafety Eldivenlerimiz güncel EN 388:2016 belgelerine sahiptir.)