Makita Yeni Nesil Akülü Bahçe Ürünleri

Paylaş:

Makita, dünyada ileri teknoloji ürünlerin ARGE çalışmalarını profesyonellikle yürüten ve dünyanın her bölgesinden gelen geri bildirimler ışığında ürünlerini geliştirip sektöre ilk kazandıran, global anlamda inovatif bir firmadır. Makita’nın bu inovatif yapısı onu, sektörde takip edilen bir konuma getirmiştir. 

Bu bakımdan, Makita insan sağlığı açısından son derece önemli olan Lityum İyon tip akülü ürünlerin gelişimine son yıllarda fazlaca önem vermektedir. Bu ürünler karbon salınımı yapmadığı gibi sessiz çalışmaktadır. Makita, akülü bahçe makinaları hususunda birçok ürün önermekte,  bizler de Türkiye şartlarına uygun ürünleri seçip, sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

Makita; 36 V, 18 V, 14.4 V ve farklı amper seçenekleri olan akülere sahip; zincirli testere çeşitleri, üfleme makinaları, yan tırpan çeşitleri, çim kesme ve çim biçme çeşitleri, budama, kombine makina, çit budama çeşitleri, çapalama makinası, ilaçlama makinası, teleskopik çit budama ve zeytin hasat makinası ile sektörde profesyonellerin ihtiyaçlarını gideren tüm bahçe makinalarını, portföyünde bulundurmaktadır.