Kama By REİS Markalı KGL Serisi Benzinli ve KDL Serisi Dizel Yeni Portatif Jeneratörlerimiz Satışa Sunulmuştur.

Paylaş:

Kama By Reis markalı KGL serisi benzinli ve KDL serisi dizel yeni portatif jeneratörlerimiz kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

KGL serisi benzinli modeller 0,75kVA ile 12kVA çalışma gücü aralığında ve 13 model olarak üretilmekte, KDL serisi dizel modeller ise 3,0kVA ile 13,75kVA çalışma gücü aralığında 9 model olarak üretilmektedir. Geniş bir güç aralığıyla birlikte her türlü ihtiyacı karşılayabilecek model çeşidi oluşturulmuştur.

Tamamı hava soğutmalı olan yeni jeneratör serilerimizde alternatörler yüksek kalite bakır sargılı olup, modeline göre elektronik kontrol modülü (Datakom), çalışma saat göstergesi, tekerlek ve taşıma kol sistemi, akü, ipli veya marşlı çalıştırma mekanizmaları mevcuttur. Farklı modeller Monofaze veya Trifaze olarak temin edilebilir. Dizel modellerde sessiz kabinli kasa seçenekleri de bulunmaktadır. Önümüzdeki dönemde de sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel ürünler geliştirilmeye devam edilecektir.

Kama By Reis marka KGL serisi benzinli ve KDL serisi dizel yeni portatif jeneratör seçenekleriyle yüksek performans ve kaliteyi rekabet avantajı ile birleştiren Reis Makina, jeneratör sektöründeki sağlam ve sürdürülebilir liderlik pozisyonunu pekiştirmeye devam ediyor.