Gison Markası ile önümüzdeki dönemlerde havalı sektöründe daha iddialı olacağız

Paylaş:

Sektörün önemli markalarını bünyesinde bulunduran Reis Makina, Türkiye’de pazar payını her geçen gün arttıran Gison Havalı El Aletleri ile önümüzdeki dönemlerde havalı sektöründe adından daha fazla söz ettirecektir.

1945 yılında kurulan GISON Machinery Co. Ltd. şirketi, 1973 yılında havalı el aletleri (pnömatik aletler) üretmeye başlamıştır. GISON, 1999'da ISO-9001 sertifikası ve 1995'te de CE belgesi almıştır. 45 yılı aşkın bir süredir havalı el aletleri sektöründe üretim yapan Gison’un portföyünde; 500’den fazla havalı el aletleri ve bunların aksesuarları bulunmaktadır.

GISON, başta Avrupa, Amerika ve Avustralya olmak üzere 50'den fazla ülkede; otomobil, inşaat, dekorasyon, bağlantı ve metal / ahşap / taş işleme endüstrisinde faaliyet gösteren profesyonel müşterilere hizmet vermektedir.

Düzenlenmekte olan yeni teşhir stantları aracılığı ile Gison Havalı El Aletleri çeşitleri; kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun ürünü seçebilmelerine yardımcı olacak ve en iyi ürünü uygun fiyatlarla alabilmelerine olanak sağlayacaktır.

Kalitesiyle öne çıkan Gison ürünleri, Reis Shoplarla beraber Türkiye genelinde 600’ü aşkın bayilerimizde son kullanıcıların hizmetine sunulmaya başlanmıştır. Ayrıca Reis Makina, kendi bünyesinde kurmuş olduğu, Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibi ile de hem bayilerine hem de son kullanıcılara Gison ürün çeşitliliği ve ürün tanıtımı konularında hızlı ve etkin destek sağlayacaktır.

 

#