Bea Zımba Ve Çivi Çakma Tabancaları İle Hız – Güç – Dayanıklılık Ön Planda

Paylaş:

Uzun yıllardır sektörün vazgeçilmeyen markalarının distribütörlüğünü yapan Reis Makina; Bea Zımba ve Çivi Çakma Tabancaları'nı profesyonel kullanıcılarla buluşturarak sektör ile kaliteyi bir araya getirmeye devam ediyor.

Joh. Friedrich Behrens AG tarafından 1910 yılında kurulan Bea firması zımba ve çivi çakma teknolojisi alanında Avrupa çapında pazar liderliğini yakalayarak, kullanıcılar için en üst düzey kalite ve güvenirliliği sağlamaktadır. Gelecekte de bu yüksek standartları korumak için sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmekte olan Bea; yenilikçi teknolojileri kullanarak, zımba ve çivi çakma tabancalarında standartları belirlemektedir.
Bea marka tabancalar, mükemmel sonuçlar sağlayan performansa ve kullanım kolaylığına sahiptir. Bu sayede, üretim hızı ve verimlilik, maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Zımba ve çivi çakma tabancaları, çeşitli zorlu ortamlarda test edilmekte ve onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır. Bea Grubu, ulusal ve uluslararası Avrupa normlarının oluşturulması adına yoğun çaba sarf etmektedir.
Bea zımba ve çivi çakma tabancalarının kullanım alanları arasında; koltuk kumaş döşeme, yatak imalatı, mobilya sektörü, palet üretimi ve tamiri, alçıpan, asma tavan uygulamaları gibi sektörler bulunmaktadır. Bea ürünleri;  güvenirlilik, kalite ve güvenlik açısından sertifikalandırılmıştır.
Alman teknolojisi ile üretilen yüksek kalitedeki ürünler,  50 farklı ülkede distribütörler aracılığıyla tanıtılıp, dağıtımı sağlanmaktadır.

Bea Akülü ve Gazlı Beton Çivi Çakma Tabancaları

Bea ileri teknoloji  beton çivi çakma tabancaları, kullanıcılar için mükemmel performans sağlar. İki farklı model ürün grubu ile kullanıcıların tüm isteklerine karşılık verir. Beton çivi tabancalarının dengeli tasarımı, kullanıcılar için bütün gün boyunca rahat çalışma imkanı sağlamakta olup, emniyetli tutuş sunmaktadır.
40 adet çivi magazin kapasitesi, güçlü darbe enerjisi ve bataryası gibi özelliklerle alçıpancılar için mükemmel bir ürün ortaya çıkmaktadır. Uzun magazin kapasitesi ile, zamandan tasarruf sağlamaktadır.
Bea marka yeni teknoloji tabancalar; kullanıcılar için yorgunluğu azaltır ve çalışma verimliliğini arttırır.